PORTRÉT - Grafické studio proGras

Přejít na obsah
PORTRÉT

Portrétní fotografie zachycuje jedinečnost konkrétní osobnosti, ale vlastně to může stejně dobře být i vaše oblíbené místo nebo milovaný domácí mazlíček.
Portrétní fotografie nejsou jen obyčejné snímky, jsou to spíše mini příběhy, které vyprávějí o životě, emocích a momentech, které portrétovaný objekt nějak definují. Proto je důležité klást důraz na přirozenost a autenticitu, aby výsledné fotografie odrážely reálnou podobu a charakter fotografovaného objektu.
Každý člověk je jiný, a proto je při tvorbě portrétní fotografie vždy důležité volit nový přístup. Před samotným focením se fotograf potřebuje seznámit s tím, co od portrétu očekává zákazník, aby společně našli ideální prostředí a styl, který bude nejlépe vyhovovat právě pro toto konkrétní focení.
Uvolněná atmosféra během focení pomáhá tomu, aby se každý cítil pohodlně a přirozeně. Ať už potřebujete profesionální portrét pro práci, osobní fotografii pro rodinné album, life style časopis, nebo prostě jen chcete zachytit speciální okamžik ve vašem životě, s jakoukoli z těchto variant se vám rád pokusím pomoci.
Portrét by měl být nejen technicky dokonalou fotografií, ale měl by mít i nezastupitelný emotivní náboj, který z něj navždy udělá jedinečnou záležitost. Úplně nejraději fotím portréty "bez make-upu" v běžném, ale zajímavém prostředí, které je fotografovanému objektu nějak blízké, a svou foto-session si nejen užije, ale navždy ji zařadí mezi své nejpříjemnější vzpomínky. Tedy pokud se ovšem nejdená o mazlíčka, který je naopak rád, že už má od fotografa svatý pokoj ...
Domluvte si schůzku přes kontaktní formulář, nebo zavolejte 736 483 004

proGras | 2024
Návrat na obsah