EVENTS - Grafické studio proGras

Přejít na obsah
Events
Focení akcí a eventů mám hodně rád. Jsou pro mě příležitostí zachytit spoustu neopakovatelných okamžiků a vytvořit těm, co je prožili vzpomínky na celý život.
...

Snažím se být nenápadný, aby má přítomnost nerušila průběh akce, a abych mohl přirozeně zachytit pravou atmosféru a emoce účastníků. Díky profesionálnímu vybavení a zkušenostem dokážu pořídit kvalitní snímky téměř v jakýchkoli podmínkách, ať už jde o venkovní slavnost za denního světla nebo večerní party bez speciálního osvětlení.

Před akcí s vámi podrobně proberu všechny detaily a vaše přání, abychom společně zajistili, že výsledné fotografie co nejvíce naplní vaše představy. Má práce nekončí jen u samotného focení – nabízím i postprodukci, která snímkům dodá finální podobu a vylepší jejich kvalitu.

Snažím se, aby fotografie z vašich akcí byly více než jen dokumentací. Měly by vyprávět příběh, který budete rádi sdílet a ke kterému se budete vracet. Nechte mě zachytit vaše významné okamžiky a proměnit je v trvalé vzpomínky plné emocí a radosti.


Chcete to zkusit? ... napište, nebo zavolejte 736 483 004

proGras | 2024
Návrat na obsah